Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

12.08.19, 9:00
«Укрбуд» пропонує дворівневі квартири в ЖК «Козацький»
Будівельна корпорація «Укрбуд» пропонує дворівневі квартири в житловому комплексі комфорт-класу «Козацький», що знаходиться в Солом’янському районі Києва.
09.08.19, 9:00
УКРБУД презентував дитячу розмальовку про еволюцію будівництва
Корпорація «Укрбуд» представила розмальовку «Еволюція будівництва», присвячену розвитку житла за всю історію людства: від печери первісної людини до сучасних новобудов. Такий формат запропоновано спеціально для маленьких читачів, адже він не лише розважає, а й у доступній формі доносить корисну інформацію.
08.08.19, 9:00
«Укрбуд» привітав майбутніх будівельників з професійним святом
Сьогоднішні студенти будівельних вузів - це люди, руками яких вже завтра будуватиметься Україна. А тому від якості тих знань і навичок, які вони отримають під час навчання, залежить подальший розвиток всього українського суспільства. Про це в Київському національному університеті будівництва і архітектури заявив екс-президент корпорації «Укрбуд»
06.08.19, 9:00
«Двушка» від «Укрбуд»: світла, тепла та затишна
Житловий комплекс «Герцен Парк» має довгу та непросту історію, яка, на щастя, завершилася благополучно. Цей проект було розпочато в Києві ще в середині 2000-х, але пізніше компанія-забудовник збанкрутувала, залишивши без обіцяного житла близько 50 сімей.
02.08.19, 9:00
«Укрбуд» пропонує готові квартири за ціною 9,5 тисяч гривень за квадратний метр
Корпорація «Укрбуд» пропонує готові квартири в житловому комплексі Country House. Вартість квадратного метра в них становить лише 9,5 тисячі гривень. Всі квартири - дворівневі, площею 142-143 квадратних метра. Вони розташовані в п'ятиповерхових будинках, які вже введено в експлуатацію. Тому новосели зможуть почати облаштування квартир одразу ж після оформлення документів.