Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Будівельна корпорація «Укрбуд» пропонує дворівневі квартири в житловому комплексі комфорт-класу «Козацький», що знаходиться в Солом’янському районі Києва. 

Покупець може обрати квартиру із 3-5 кімнат, площею від 125 м² до 180 м². Вартість квадратного метру житла складає 25300 – 25800 грн. 

«Козацький» розташований на вулиці Гарматна, 38 поруч із парком «Орлятко» та живописним озером, поблизу знаходиться станція метро «Шулявська».

На території комплексу розмістились багатофункціональний дитячий майданчик та зони відпочинку. Окрім того, для мешканців передбачений підземний паркінг, що охороняється, із зручним в’їздом та виїздом. Будинки комплексу зведені із червоної керамічної цегли, а фасади утеплені мінеральною ватою та штукатуркою. 

Усі квартири ЖК оснащені лічильниками на електроенергію і воду. Також в будинках комплексу встановлені індивідуальні теплолічильники, що дає змогу не переплачувати за опалення житлової площі. 

На території ЖК є практично вся необхідна інфраструктура: на перших поверхах обох будинків «Козацького» розташувались три продуктові магазини, стоматологічні кабінети, перукарні і салони краси.

 

 

 

 

 

 

 

 

Стоит посмотреть


Комментарии

Написать комментарий