Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Корпорація «Укрбуд» представила розмальовку «Еволюція будівництва», присвячену розвитку житла за всю історію людства: від печери первісної людини до сучасних новобудов. Такий формат запропоновано спеціально для маленьких читачів, адже він не лише розважає, а й у доступній формі доносить корисну інформацію. Зображення, які розмальовуватиме малеча,   супроводжуються легкими зрозумілими дітям описами. Малюнки у виданні авторські, виконанні українським ілюстратором. 

Перший тираж розмальовок президент будівельної корпорації Олександр Лятамбор передав до Національної бібліотеки України для дітей.

- Приємно, що «Укрбуд» став першим із забудовників, хто завітав до Національної бібліотеки України для дітей. Сьогодні ми передаємо тираж дитячої розмальовки у фонд бібліотеки. Це авторське видання, розроблене «Укрбуд» з оригінальними ілюстраціями та пізнавальним змістом, де ми відтворили еволюцію будівництва від домівок первісних людей до сучасних новобудов. Я радий презентувати для юних читачів першу розважально-пізнавальну літературу про еволюцію будівництва, - розказав Олександр Лятамбор.

Генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей Алла Гордієнко додала, що в ході спілкування також народилася ідея провести всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Будуємо Україну разом», який дасть старт новим партнерським відносинам.  

-  Адже УКРБУД будує нові будинки, а Національна бібліотека України для дітей виховує нових їх мешканців, - підкреслила Алла Гордієнко.

Національна бібліотека України для дітей - головна дитяча бібліотека України, заснована у 1967 році. Вона є національним книгосховищем дитячої літератури, науковим, довідково-бібліографічним, інформаційним і консультаційним центром для спеціалізованих дитячих, шкільних і сільських бібліотек, що обслуговують дітей. Сукупний фонд бібліотеки становить понад 500 тисяч примірників книг, журналів, грамзаписів, компакт-дисків, діафільмів та кінофільмів. 

Стоит посмотреть


Комментарии

Написать комментарий