Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Сьогоднішні студенти будівельних вузів - це люди, руками яких вже завтра будуватиметься Україна. А тому від якості тих знань і навичок, які вони отримають під час навчання, залежить подальший розвиток всього українського суспільства. Про це в Київському національному університеті будівництва і архітектури заявив екс-президент корпорації «Укрбуд», голова ради директорів «Будівельної компанії «Укрбуд», заслужений будівельник України Юрій Пелих.

Виступ Пелиха відбувся в рамках святкування прийдешнього Дня будівельника, який традиційно відзначається у другу неділю серпня. У заході взяли участь представники як галузі, серед яких чимало випускників КНУБА, так і Кабміну, міської влади, науково-педагогічний колектив вузу.

Юрій Пелих побажав присутнім досягнення нових професійних вершин і вкотре підтвердив репутацію «Укрбуду» як соціальної орієнтованої корпорації, яка приділяє велику увагу всебічному розвитку майбутніх будівельників. З нагоди свята представник «Укрбуд» вручив ректору університету ключі від нового автобуса «Isuzu». 

Ректор навчального закладу Петро Куліков особливо відзначив старання меценатів, завдяки яким КНУБА може зміцнювати свою матеріально-технічну базу. За вагомий внесок у розвиток вузу він вручив Юрію Пелиху пам'ятний знак. Ректор додав, що новий автотранспорт допоможе університету вирішити проблему поїздок студентів на будівельні майданчики. 

Стоит посмотреть


Комментарии

Написать комментарий