Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Корпорація «Укрбуд» пропонує готові квартири в житловому комплексі Country House. Вартість квадратного метра в них становить лише 9,5 тисячі гривень. Всі квартири - дворівневі, площею 142-143 квадратних метра. Вони розташовані в п'ятиповерхових будинках, які вже введено в експлуатацію. Тому новосели зможуть почати облаштування квартир одразу ж після оформлення документів. 

 

Крім того, «Укрбуд» пропонує вигідні умови купівлі. При оплаті 100% вартості житла надаються індивідуальні знижки. А для тих, хто не готовий виплатити всю суму одразу, передбачена можливість розстрочки на два роки. Початковий внесок складе 50% від загальної вартості, а інша половина розбивається на щомісячні платежі з фіксованою ціною квадратного метра, які можна виплачувати протягом наступних 24 місяців.

Всі квартири в Country House мають індивідуальне опалення. Вони обладнані італійськими газовими котлами Ferroli. Це дозволяє власникам самостійно починати та закінчувати опалювальний сезон, а також регулювати температуру в приміщенні. 

Country House - це житловий комплекс від «Укрбуд», розташований поблизу столиці, в селі Гора Бориспільського району Київської області. Дістатися сюди на автомобілі від станцій метро «Бориспільська» або «Червоний Хутір» можна лише за 15 хвилин. 10 хвилин також складе поїздка з цього населеного пункту в аеропорт Бориспіль. У селі Гора вже склалася своя інфраструктура зі школою, дитсадком, стадіоном, магазинами та ресторанами. Сам житловий комплекс Country House знаходиться поруч з мальовничим лісом на цілодобово охоронюваній території та складається з 15 малоповерхових будинків, а також будівлі, в якій розташовані продовольчий магазин, сауна, кафе. Таким чином, мешканці Country House можуть поєднати комфорт столичної квартири з життям за містом і на просторій житловій площі.

Стоит посмотреть


Комментарии

Написать комментарий