Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» і будівельна компанія «Інтергал-Буд» підписали меморандум про співпрацю щодо девелопменту житлового комплексу SKY AVENUE (Київ).

«Проект є масштабним і доволі амбіційним. Вважаємо, що об’єднання зусиль і компетенцій двох команд провідних компаній дозволить якісно посилити реалізацію житлової та комерційної нерухомості об’єкта, а обмін досвідом в організації збуту та просування дасть новий поштовх розвитку систем продажів на ринку загалом», – коментує Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».

SKY AVENUE – сучасний житловий комплекс комфорт-класу, розташований у Києві, у декількох хвилинах пішої ходи від Севастопольської площі, по вулиці Народного Ополчення, 3. ЖК охоплює шість будинків із вбудованими комерційними приміщеннями на перших поверхах.

Кожну квартиру в ЖК SKY AVENUE обладнано системою розумного дому CLAP, ексклюзивно представленою в житлових комплексах корпорації «Укрбуд». Публічний простір у межах SKY AVENUE спроектовано згідно з концепцією «двір без машин», завдяки чому перебування на прибудинковій території є комфортним і безпечним. Усі будинки мають оригінальний зовнішній вигляд завдяки правильним геометричним формам і контрастному поєднанню світлих і темних кольорів.

Будинки розміщено у такий спосіб, щоби створити затишні та зелені внутрішні двори з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Проектом також передбачено будівництво власного дитячого садка, торговельного центру, сучасного спорткомплексу з басейном і ролердромом. Окрім того, через увесь комплекс проходитиме широкий пішохідний променад з фонтаном у центрі, зеленими насадженнями та добре освітленими велосипедними доріжками. Для автомобілів передбачено одно- та дворівневі підземні паркінги із системою відеоспостереження, завдяки яким власники авто не перейматимуться безпекою транспорту. Близькість об’єктів соціально-культурного призначення, а саме шкіл, центрів раннього розвитку дітей, фітнес-клубів, салонів краси, відділень банків, супермаркетів, зробить зручним і комфортним проживання сімей з дітьми. Поруч розташовано парки ім. М. Островського та Кадетський Гай.

Назва житлового комплексу SKY AVENUE з англійської перекладається як «небесне авеню», що визначає дві його ключові особливості. По-перше – місце розташування: поруч знаходиться Державний музей авіації ім. Олега Антонова. По-друге, через весь комплекс прокладено простору алею із зеленими насадженнями.

Гнучкі умови придбання дозволяють стати власником житла, вигідно купивши його за діючими акціями, взяти безвідсоткову розстрочку від забудовника або скористатися кредитними програмами від банків-партнерів.

Нагадаємо, що корпорація «Укрбуд» має успішний досвід партнерства з київськими забудовниками, серед яких відомі компанії «Київміськбуд», Edelburg Development і Perfect Group.

Стоит посмотреть


Комментарии

Илья #
А в чем смысл объединяться им? Компании крупные, сами же могут справится со стройкой
Катя #
А это не одна и та же фирма теперь?
Luka #
Неееет! Им нет смысла становится одной, и та и та компании на хорошем счету. Наверно просто как совместное инвестирование
Дива #
Скорее одни строят, другие внутренние проводят, как мне кажется это связанно с большой занятостью обеих компаний.
Написать комментарий