Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Будівельники закінчили цегляну кладку в першій і третій секціях житлового комплексу Twin House, який будується корпорацією «Укрбуд» в Деснянському районі Києва. Наразі у цих секціях тривають внутрішні штукатурні роботи на рівні 15-го і 5-го поверхів відповідно.

У першій секції Twin House також йде прокладання внутрішніх мереж і комунікацій (електричних і водопостачання) на рівні 7-9 поверхів. Крім того, в ній приблизно на 50% виконані покрівельні роботи. У третій секції ЖК ці роботи теж вже розпочато.

Twin House - житловий комплекс від корпорації «Укрбуд» комфорт-класу, який представляє собою будинок з трьох секцій з підземним паркінгом і вбудованими приміщеннями під офіси, магазини та об'єкти соціально-побутового призначення. Проектом передбачений благоустрій прибудинкової території зі спортивним та дитячим майданчиками, зонами відпочинку.

Від багатьох інших проектів Twin House відрізняється оригінальними плануваннями квартир. Серед пропонованих клієнтам варіантів є як невеликі однокімнатні, так і просторі дворівневі та оригінальні трирівневі апартаменти. Квартири в ЖК Twin House обігріватимуться за допомогою електричних котлів. Це індивідуальне електрообладнання дозволяє мешканцям самостійно починати та закінчувати опалювальний сезон, регулювати температуру обігріву.

Також квартири в ЖК Twin House будуть обладнані системою розумного дому CLAP, яка забезпечує комфорт, безпеку та допомагає власникам заощаджувати до 40% на комунальних платежах. Ексклюзивна для будинків «Укрбуд» система передбачена як невід'ємна частина квартири. Покупці оплачують тільки свої квадратні метри та отримують CLAP разом з житлом. Перші компоненти системи вже почали встановлювати в двох житлових комплексах корпорації в Києві. Надалі системою CLAP по мірі введення в експлуатацію будуть обладнуватися й інші столичні будинки від «Укрбуд».

Стоит посмотреть


Комментарии

Написать комментарий