Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

14 травня 2019 року детективами Національного антикорупційного бюро України було проведено низку обшуків в рамках кримінального провадження № 42017000000004969 від 11.12.2017 року. Одним з суб’єктів цього розслідування є ТОВ «Укрбуд Девелопмент». А основною метою - вивчення рівноцінності обміну квартир, які були передані для потреб Нацгвардії України під час будівництва будинків в Києві. А саме обміну житлових площ, передбачених в будинку по вулиці Коновальця, 34 (ЖК «Аристократ»), на житло в будинках по вулиці Бориспільська, 23а, 25а, 27а (ЖК «Оберіг»). Обмін відбувався з ініціативи колишнього керівництва Національної гвардії, а його рівноцінність та відсутність порушень була підтверджена експертизою Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центра МВС України.

Зазначимо, що розслідування за вказаним фактом проводиться близько двох (!) років. Протягом цього часу проведений ряд слідчих та процесуальних дій, оціночних експертиз. При цьому ТОВ «Укрбуд Девелопмент» всіляко сприяло розслідуванню шляхом надання необхідних документів, добровільної згоди на проведення оглядів, працівники надавали свідчення у якості свідків.  

Наприкінці квітня 2019 року до НАБУ був направлений лист про те, що підприємство готове і надалі сприяти повному та неупередженому проведенню досудового розслідування. В тому числі шляхом надання необхідних фінансово-господарських та супроводжуючих документів і роз’яснень до них. А представники ТОВ «Укрбуд Девелопмент» готові з’явитися для участі у проведенні допитів щодо висвітлення обставин, які є предметом розслідування. Відтак, об’єктивних причин для проведення обшуків детективами НАБУ не було.

Водночас, тривалість розслідування детективами НАБУ викликає занепокоєння. Кримінальне провадження, розслідування за яким з невідомих причин не ніяк не завершиться впродовж довгого часу, шкодить діловій репутації ТОВ «Укрбуд Девелопмент», яке є активним учасником будівельного ринку Києва та представляє інтереси тисяч фізичних осіб-інвесторів будівництва. Таким чином, наявність відкритого кримінального провадження може використовуватися у нечесній конкурентній боротьбі з метою завадити здійсненню господарської діяльності підприємства.

 

Стоит посмотреть


Комментарии

Gva #
Ну у нас любят создать проблему, чтобы потом срубить денег ?
Написать комментарий