Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Характеристики и цены

Срок сдачи 2 кв 2022 г
Этажность 3
Класс жилья Комфорт-класс
Высота потолков 2.8
Тип дома Кирпичный
Статус строительства Идет строительство
Паркинг
Наземный
160 мест
Гостевой
30 мест

Тип квартиры Площадь, м2 Цена за м2, грн Цена за квартиру, грн
Идет строительство - срок 2022 г. 2 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная 67 - 123 от 13 000 от 807 000 за кв-ру
трехкомнатная 103 от 13 000 от 1 340 000 за кв-ру
четырехкомнатная всё продано
Площадь, м.кв. Цена, грн.
Идет строительство - срок 2022 г. 2 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная от 13 000 за м.кв.
67 - 123 м. кв. от 807 000 за кв-ру
трехкомнатная от 13 000 за м.кв.
103 м. кв. от 1 340 000 за кв-ру
четырехкомнатная всё продано

ЖК Трояндовий на карте


Отзывы о жилом комплексе ЖК Трояндовий

ЖК Трояндовый #
Здравствуйте, уважаемые читатели, инвесторы и покупатели. Работы проходят по графику, строительство ведётся каждый день. Наши рабочие продолжают трудится над внутренними перестенками, строят вентиляционные каналы. Готовимся также к поставке первой партии окон к Новому году. Также напоминаем о том, что наш офис продаж работает для вас 6 дней в неделю с 10:00-19:00, где можно получить консультацию и ответы на все вопросы. Также можно предварительно договориться о посещении строительства жилого комплекса по...
ЖК Трояндовый #
Здравствуйте, уважаемые инвесторы, покупатели, читатели! Поздравляем всех с праздником Рождества, кто сегодня его празднует и с наступающими праздниками, что будут! На строительстве работы продолжаются и сейчас идет заливка монолитной плиты перекрытия третьего этажа (крыша). Кроме этого, продолжается кладка внутренних простенков. Всем хороших праздников и удачных выходных!
ЖК Трояндовый #
Добрый день! На строительстве работы идут полным ходом: - приступили к монтажу опалубки и устройства арматурных конструкций последней части железобетонной плиты третьего этажа в первом доме; - также продолжаются вестись работы в подвальных помещениях здания. Всем хорошего дня и замечательной недели!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 02.02.2021. Встановили опалубки під плиту перекриття 3-го поверху, приступили до армування, готуємось до залиття її бетоном. Продовжуються також внутрішні роботи по: - перестінкам в квартирах, - інженерним приміщенням в підвалі, - зварювання металевих сходів. Всім гарного дня.
ЖК Трояндовий #
Кожного покупця, котрий вибирає собі нерухомість обов'язково турбують питання і навколишнього довкілля. Звісно, проїжджаючи повз, чи навідавшись на об'єкт, який зацікавив дещо можна побачити, але - не все. Найкраще за все - знайти час і прогулятися навколо будинку, що зацікавив, або ж поговорити з місцевими жителями, але на все це потрібен вільний час. Для того, щоб його вам трішки зекономити, познайомимо з мікрорайоном. З однієї сторони нашого майбутнього комплексу знаходиться...
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Продовжуємо тримати в курсі справ нашого ЖК. Отримали 2-гу поставку металопластикових вікон та починаємо їх встановлювати. Також продовжуємо в'язати арматуру, що з бетоном створить прогресивний матеріал - залізобетон. Дотримуючись норм і стандартів будівництва, ми дбаємо про надійність та довговічність будівлі. Всім гарної неділі!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 13.02.2021. На будівництві продовжуються роботи: - залили бетоном плиту перекриття 3-го поверху першого будинку; - встановили металопластикові вікна на 1-ому поверсі; - продовжуємо роботи по монтуванню перестінків під комунікації. Бажаємо всім гарних вихідних і гарного свята!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва 04.03.2021 р. 1. Залиття бетоном монолітної залізобетонної плити першої частини фундаменту 2-ї черги будівництва (будинок №4) 2. Продовжуються роботи по першій черзі будівництва (будинок №1): - виконання цегляної кладки стін санвузлів; - підготовка до монтажу віконних конструкцій 2-го поверху, очікуємо на їх поставку з заводу наступного тижня; - розпочато монтаж внутрішньо- квартирних металевих сходів. Всім гарного дня і настрою.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва станом на 19.03.2021: 1. Повністю залили монолітну залізобетонну плиту фундаменту 2-ої черги. 2. 1-ша черга: - продовжуються роботи по викладанню міжкімнатних перестінків; - встановлення сходів в квартирах; - підготовка до встановлення вікон 2-го поверху. Бажаємо всім гарних вихідних днів!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Продовжуємо всіх тримати в курсі нашого будівництва. Почали монтаж віконних блоків на другому поверсі в будинку першої черги будівництва.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! На будівельному майданчику продовжуються активні роботи, наші будівельники старанно працюють, щоб вчасно завершити його. З 1 квітня відбудеться планове підняття ціни за квадратний метр в розмірі 1000 гривень. Та у вас ще є час подумати та прийняти рішення щодо придбання. Нагадуємо, що детальну та найкращу консультацію вам зможуть надати в відділі продаж. Дякуємо, що залишаєтесь з нами.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 01.04.2021. І-ша черга будівництва: - ведеться зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах; - проводится підготовка до встановлення вікон 2-го поверху з дворової частини будинку; - заведення електрики в 1-й будинок; - проводяться роботи по кладці внутрішніх перегородок в квартирах; - ведеться бетонування підлоги у нежитлових приміщеннях цокольного поверху. ІІ-га черга будівництва: - почали встановлювати з/б блоки ростверка (цокольного поверху) 😉. Гарного дня всім!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, шановні відвідувачі! Хід будівництва станом на 09.04.2021: 1-ша черга будівництва: - встановлено віконні блоки на другому поверсі внутрішньої частини будинку; - заведено електрику; - продовжується монтаж сходів в квартирах; - ведеться кладка внутрішньоквартирних перегородок на 3-му поверсі; - виконується кладка парапету даху будинка. 2-га черга: - продовжуються роботи по монтажу залізобетонних блоків цокольного поверху. Бажаємо всім гарного дня та вдалих вихідних!
Написать комментарий


Вас может заинтересовать

Time
от 32 000 грн. за м2

ЖК Time

г. Киев, Соломенский р-н

MВокзальная - 19 мин

Цена

от 5 680 000 грн

Срок сдачи

4 кв 2020 г

Застройщик

bUd development

Площадь

166.0 — 178.0 м²

Manhattan city
от 39 450 грн. за м2

Срок сдачи

2 кв 2021 г

Застройщик

Киевгорстрой

Площадь

53.0 — 121.0 м²

Галактика
от 24 000 грн. за м2

Срок сдачи

3 кв 2021 г

Застройщик

Stolitsa Group

Площадь

87.0 — 91.0 м²

Последние комментарии