Быстрый поиск

Расположение

Район

Цена за квартиру

 

Комнат

 

Класс объекта

Площадь m2

Срок сдачи

Тип здани

Отделка

Характеристики и цены

Срок сдачи 3 кв 2022 г
Этажность 3
Класс жилья Комфорт-класс
Высота потолков 2.8
Тип дома Кирпичный
Статус строительства Идет строительство
Паркинг
Наземный
160 мест
Гостевой
30 мест

Тип квартиры Площадь, м2 Цена за м2, грн Цена за квартиру, грн
Очередь 1 - срок 2021 г. 3 кв
однокомнатная всё продано
трехкомнатная 116 - 117 от 16 500 от 1 860 000 за кв-ру
четырехкомнатная всё продано
трехкомнатная от 74 от 16 500 от 1 180 000 за кв-ру
Очередь 2 - срок 2021 г. 4 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная 68 - 74 от 16 000 от 1 050 000 за кв-ру
трехкомнатная всё продано
Очередь 3 - срок 2022 г. 1 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная 68 - 74 от 15 000 от 1 020 000 за кв-ру
Очередь 4 - срок 2022 г. 3 кв
однокомнатная от 51 от 15 000 от 766 000 за кв-ру
двухкомнатная 68 - 75 от 15 000 от 986 000 за кв-ру
Площадь, м.кв. Цена, грн.
Очередь 1 - срок 2021 г. 3 кв
однокомнатная всё продано
трехкомнатная от 16 500 за м.кв.
116 - 117 м. кв. от 1 860 000 за кв-ру
четырехкомнатная всё продано
трехкомнатная от 16 500 за м.кв.
от 74 м. кв. от 1 180 000 за кв-ру
Очередь 2 - срок 2021 г. 4 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная от 16 000 за м.кв.
68 - 74 м. кв. от 1 050 000 за кв-ру
трехкомнатная всё продано
Очередь 3 - срок 2022 г. 1 кв
однокомнатная всё продано
двухкомнатная от 15 000 за м.кв.
68 - 74 м. кв. от 1 020 000 за кв-ру
Очередь 4 - срок 2022 г. 3 кв
однокомнатная от 15 000 за м.кв.
от 51 м. кв. от 766 000 за кв-ру
двухкомнатная от 15 000 за м.кв.
68 - 75 м. кв. от 986 000 за кв-ру

ЖК Трояндовий на карте


Отзывы о жилом комплексе ЖК Трояндовий

ЖК Трояндовый #
Здравствуйте, уважаемые читатели, инвесторы и покупатели. Работы проходят по графику, строительство ведётся каждый день. Наши рабочие продолжают трудится над внутренними перестенками, строят вентиляционные каналы. Готовимся также к поставке первой партии окон к Новому году. Также напоминаем о том, что наш офис продаж работает для вас 6 дней в неделю с 10:00-19:00, где можно получить консультацию и ответы на все вопросы. Также можно предварительно договориться о посещении строительства жилого комплекса по...
ЖК Трояндовый #
Здравствуйте, уважаемые инвесторы, покупатели, читатели! Поздравляем всех с праздником Рождества, кто сегодня его празднует и с наступающими праздниками, что будут! На строительстве работы продолжаются и сейчас идет заливка монолитной плиты перекрытия третьего этажа (крыша). Кроме этого, продолжается кладка внутренних простенков. Всем хороших праздников и удачных выходных!
ЖК Трояндовый #
Добрый день! На строительстве работы идут полным ходом: - приступили к монтажу опалубки и устройства арматурных конструкций последней части железобетонной плиты третьего этажа в первом доме; - также продолжаются вестись работы в подвальных помещениях здания. Всем хорошего дня и замечательной недели!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 02.02.2021. Встановили опалубки під плиту перекриття 3-го поверху, приступили до армування, готуємось до залиття її бетоном. Продовжуються також внутрішні роботи по: - перестінкам в квартирах, - інженерним приміщенням в підвалі, - зварювання металевих сходів. Всім гарного дня.
ЖК Трояндовий #
Кожного покупця, котрий вибирає собі нерухомість обов'язково турбують питання і навколишнього довкілля. Звісно, проїжджаючи повз, чи навідавшись на об'єкт, який зацікавив дещо можна побачити, але - не все. Найкраще за все - знайти час і прогулятися навколо будинку, що зацікавив, або ж поговорити з місцевими жителями, але на все це потрібен вільний час. Для того, щоб його вам трішки зекономити, познайомимо з мікрорайоном. З однієї сторони нашого майбутнього комплексу знаходиться...
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Продовжуємо тримати в курсі справ нашого ЖК. Отримали 2-гу поставку металопластикових вікон та починаємо їх встановлювати. Також продовжуємо в'язати арматуру, що з бетоном створить прогресивний матеріал - залізобетон. Дотримуючись норм і стандартів будівництва, ми дбаємо про надійність та довговічність будівлі. Всім гарної неділі!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 13.02.2021. На будівництві продовжуються роботи: - залили бетоном плиту перекриття 3-го поверху першого будинку; - встановили металопластикові вікна на 1-ому поверсі; - продовжуємо роботи по монтуванню перестінків під комунікації. Бажаємо всім гарних вихідних і гарного свята!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва 04.03.2021 р. 1. Залиття бетоном монолітної залізобетонної плити першої частини фундаменту 2-ї черги будівництва (будинок №4) 2. Продовжуються роботи по першій черзі будівництва (будинок №1): - виконання цегляної кладки стін санвузлів; - підготовка до монтажу віконних конструкцій 2-го поверху, очікуємо на їх поставку з заводу наступного тижня; - розпочато монтаж внутрішньо- квартирних металевих сходів. Всім гарного дня і настрою.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва станом на 19.03.2021: 1. Повністю залили монолітну залізобетонну плиту фундаменту 2-ої черги. 2. 1-ша черга: - продовжуються роботи по викладанню міжкімнатних перестінків; - встановлення сходів в квартирах; - підготовка до встановлення вікон 2-го поверху. Бажаємо всім гарних вихідних днів!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Продовжуємо всіх тримати в курсі нашого будівництва. Почали монтаж віконних блоків на другому поверсі в будинку першої черги будівництва.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! На будівельному майданчику продовжуються активні роботи, наші будівельники старанно працюють, щоб вчасно завершити його. З 1 квітня відбудеться планове підняття ціни за квадратний метр в розмірі 1000 гривень. Та у вас ще є час подумати та прийняти рішення щодо придбання. Нагадуємо, що детальну та найкращу консультацію вам зможуть надати в відділі продаж. Дякуємо, що залишаєтесь з нами.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 01.04.2021. І-ша черга будівництва: - ведеться зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах; - проводится підготовка до встановлення вікон 2-го поверху з дворової частини будинку; - заведення електрики в 1-й будинок; - проводяться роботи по кладці внутрішніх перегородок в квартирах; - ведеться бетонування підлоги у нежитлових приміщеннях цокольного поверху. ІІ-га черга будівництва: - почали встановлювати з/б блоки ростверка (цокольного поверху) 😉. Гарного дня всім!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, шановні відвідувачі! Хід будівництва станом на 09.04.2021: 1-ша черга будівництва: - встановлено віконні блоки на другому поверсі внутрішньої частини будинку; - заведено електрику; - продовжується монтаж сходів в квартирах; - ведеться кладка внутрішньоквартирних перегородок на 3-му поверсі; - виконується кладка парапету даху будинка. 2-га черга: - продовжуються роботи по монтажу залізобетонних блоків цокольного поверху. Бажаємо всім гарного дня та вдалих вихідних!
ЖК Трояндовий #
По будинку номер 4 ( 2-га черга будівництва): - ведеться монтаж блоків ФБС цокольного поверху. Будинки номер 2 та 3 (3-тя та 4-та черги будівництва): - ведеться підготовка до початку будівництва, яке заплановано на травень. Всім гарного дня та з наступаючим святом!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, шановні відвідувачі! Хід будівництва на 28.04.2021 р.: По будинку номер 1(1-ша черга будівництва): - встановлено віконні блоки на третьому поверсі зі сторони фасаду; - почали монтаж віконних блоків з внутрішньої частини дома на 3-ому поверсі; - продовжуємо зварювання та монтаж сходів в квартирах; - виконується кладка парапету та виходів вентканалів на даху будинку. - завершуємо кладку перегородок на третьому поверсі.
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, шановні читачі. Хід будівництва станом на 14.05.2021. 1. 1-ша черга (будинок 1): - встановлені віконні блоки на 3-ому поверсі з дворової частини будинку; - продовжується кладка парапетів на даху будинку; - закінчення кладки вентиляційних каналів. 2. 2-га черга: - продовжуємо монтаж блоків цокольного поверху. Всім гарного дня та вдалих вихідних!
ЖК Трояндовий #
Унікальна пропозиція! Лише у нас і тільки для Вас! - Купуй квартиру зі знижкою до 150 000 грн та економ на відпустку чи ремонт ❤️. Із турботою про вас, ЖК Трояндовий.
ЖК Трояндовий #
Всім доброго дня. Будівництво нашого комплексу ведеться за планом. 1) 1-ша черга: встановленні віконні блоки на тераси , продовжується зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах, виконується кладка парапету та виходів вентиляційних каналів на даху будинка; 2) 2-га черга будівництва: продовжуються роботи по монтажу блоків ФБС цокольного поверху, вязання арматури - підготовка до залиття бетоном 1-го поверху короткої частини будинку; 3) 3-тя - 4-а черга будівництва: ведеться підготовка до початку...
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Хід будівництва на 18.06.21.р.: На будівництві ведуться активно роботи, встановлюються фундаментальні блоки цокольного поверху 2-ої черги (секція 4) і залили бетоном плиту перекриття 2-го поверху короткої секції. Всім гарного дня та вдалих вихідних!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, шановні читачі! Хід будівництва на 01.07.21 р. 1-й будинок - продовжуються роботи; змонтовані димоходи на покрівлі, закінчується встановлення сходів в квартирах, встановили канали димовидалення під газові котли в квартирах, загально будівельні роботи. 2-й будинок - продовжуємо установку блоків ФБС цокольного поверху, монтаж опалубки під зав'язку арматурою довгої частини секції. 3-й будинок - приступили до розриття котловану - початок будівництва. Далі буде!
ЖК Трояндовий #
Всім доброго дня! Будівництво нашого комплексу ведеться за планом. 1-ша черга будівництва: - продовжується зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах, - завершення цегляної кладки виходів вентеляційних каналів на даху будинка, - підготовка для буріння отворів під стояки для інженерних комунікацій. 2-га черга будівництва: - продовжуються роботи по монтажу блоків ФБС цокольного поверху, - в'язка арматури під бетонування другої плити перекриття цокольного поверху. 3-тя черга будівництва: - розробка котловану та...
ЖК Трояндовий #
Всім доброго дня! Хід будівництва на 28.07.2021 р. Будівництво нашого комплексу ведеться за планом. 1-ша черга - продовжується зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах, завершення цегляної кладки виходів вентеляційних каналів на даху будинка, підготовка для буріння отворів під стояки для інженерних комунікацій. Підготовка до утеплення мінеральною ватою фасаду будику. 2-га черга будівництва: продовжуються роботи по монтажу блоків ФБС цокольного поверху, залиття бетоном плити перекриття 1/2 частини довгої секції. 3...
ЖК Трояндовий #
ЖК Трояндовий вітає усіх з наступаючим професійним святом! І до дня Будівельника ми пропонуємо вам цю чудову знижку -7%! Наш відділ продажу завжди відкритий для вас ❣️
ЖК Трояндовий #
Всім гарного настрою та вітаємо усіх із днем знань! Хід будівництва на 01.09.2021 р. Будівництво нашого комплексу ведеться за планом. 1-ша черга - продовжується зварювання та монтаж металевих сходів в квартирах, буріння отворів під стояки для інженерних комунікацій. Розпочато утеплення мінеральною ватою фасаду будинку. 2-га черга будівництва - продовжуються роботи по цегляній кладці стін 1-го поверху, вязка арматури для плити перекриття 1/3 частини довгої секції. 3-тя черга будівництва: розмітка фундаменту...
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Продовжуємо тримати усіх в курсі нашого будівництва. Станом на 07.09.2021 року будівництво нашого комплексу ведеться за планом. 1-ша черга - встановлені металеві сходи в квартирах; - буріння отворів під стояки для інженерних комунікацій; - продовжуються роботи утеплення мінеральною ватою фасаду будинку; - встановлення димоходів на даху будинка. 2-га черга будівництва: - продовжуються роботи по цеглянній кладці стін 1-го поверху; - залиття цементним розчином бетоної плити перекриття 1/3 частини...
ЖК Трояндовий #
Доброго дня! Будівництво нашого комплексу ведеться за планом. Станом на 04.10.2021 року: 1-ша черга: - встановлення фанових та каналізаційних труб; - продовжуються роботи утеплення мінеральною ватою фасаду будинку з нанесенням цементної стяжки; - штукатурка парапетів та гідроізоляція даху. 2-га черга будівництва: - продовжуються роботи по цегляній кладці стін 1-го поверху; - утеплення і гідроізоляція цокольного поверху. 3-тя черга будівництва: - розширення котловану; - підготовка до фундаменту, армування. Всім продуктивного робочого...
ЖК Трояндовий #
Приєднуйся до акції Золота осінь! Лише до 11.11.2021 р. є можливість придбати квартиру в розстрочку від забудовника на 36 місяців по базовій вартості! Поспішай - кількість лімітована!
ЖК Трояндовий #
Доброго дня, любі читачі. Хід будівництва на 25.10.2021 р. Будівництво нашого комплексу ведеться за планом: 1-ша черга - встановлені труби каналізації, встановлення фанових труб. Продовжуються роботи утеплення мінеральною ватою фасаду будинку, та нанесення цементної стяжки, встановленні димоходи та громовідводи на даху будинку. Виконана штукатурка перапетів та гідроізоляція даху. 2-га черга будівництва - продовжуються роботи по цегляній кладці стін 1-го поверху, утеплення і гідроізоляція цокольного поверху. 3-тя черга будівництва: залиття бетоном...
ЖК Трояндовий #
Шановні друзі, усім доброго дня! Як ми й обіцяли, підготували для вас звіт по будівництву нашого ЖК. Будинок №1: 1. Фундаменти – 100% 2. Монолітні роботи (перекриття) – 100 % 3. Кладка стін – 100% 4. Монтаж вентканалів – 100% 5. Монтаж каналів димовидалення під газові котли – 100% 4. Монтаж вікон – 100% 5. Виготовлення та монтаж металевих сходів по квартирам – 100% 6. Штукатурка парапетів та виходів вентканалів...
ЖК Трояндовий #
Акцію продовжено! Скористайтеся можливістю приєднатися до акції Золота осінь! Лише зараз у вас є можливість придбати квартиру в розстрочку від забудовника на 36 місяців по базовій вартості! Поспішайте - кількість лімітована!
ЖК Трояндовий #
Шановні друзі, усім доброго дня! Як ми й обіцяли, підготували для вас звіт по будівництву нашого ЖК станом на 03.12.2021р Будинок №1: На даний час активно ведуться роботи з улаштування фасадів та покрівлі, монтаж металевих пожежних драбин, улаштування стяжки підвалів, улаштування приямків та входів у підвали, закупаються матеріали на монтаж водопроводу, електромережі та опалення, замовлені у виробництво та очікуються вхідні двері. Будинок №2: На даний час - активно ведуться роботи...
ЖК Трояндовий #
Вітаємо усіх із початком зими та пропонуємо вам скористатися знижками, що ми підготували до новорічних свят - найнижча ціна за квадратний метр та можливість скористатися розтермінуванням оплати під 0% терміном до 3 років 🎁. За більш детальною інформацією звертайтесь до відділу продажів за телефоном: ☎️ +38 (063) 631 00 55 Чи звернувшись в Дірект ❣️.
ЖК Трояндовий #
Шановні друзі, усім доброго дня! Як ми й обіцяли, підготували для вас звіт по будівництву нашого ЖК станом на 10.12.2021р. Будинок №1: На даний час активно ведуться роботи з улаштування фасадів та покрівлі, монтаж металевих пожежних драбин, улаштування стяжки підвалів, улаштування приямків та входів у підвали, закупаються матеріали на монтаж водопроводу, електромережі та опалення, замовлені у виробництво та очікуються вхідні двері. Будинок №2: Відбулося залиття бетоном плити перекриття 1-2-го поверху...
ЖК Трояндовий #
🔥 ЖК Трояндовий запрошує усіх приєднатися до Новорічної акції ❣️ 👉 Отримуй гарантовану знижку до 20 000 грн на купівлю квартири! ✅ По усім питанням стосовно акції та інших знижок можна дізнатися завжди по телефону 063 631 00 55.
ЖК Трояндовий #
Шановні друзі та інвестори! 💥 У нас для Вас є важлива новина- ми отримали, згідно технічних умов, затверджений проект по централізованій каналізації. Скоро будемо приступати до його реалізації. Попереду ще багато справ та нових звершень. Будемо періодично ділитись з вами новим звітом та ходом будівництва 🏗. 🌟Бажаємо гарного настрою та спокою!
ЖК Трояндовий #
Вітаємо усіх інвесторів та читачів! Хід будівництва ЖК Трояндовий станом на 01.02.2022 р.: В 1-ій секції - завезено та відбувається встановлення вхідних дверей (вага однієї - 108 кг!), якісні та надійні. В 2-ій секції - продовжується цегляна кладка стін. З турботою та повагою до Вас, ЖК Трояндовий. Далі буде...
ЖК Трояндовий #
💥 Шановні клієнти та друзі, вітаємо усіх! ❗Повідомляємо, що будівельний майданчик ЖК Трояндовий, залишився неушкодженим, та весь цей час знаходиться під цілодобовою охороною. 💯 Усі ми переповнені бажанням повернутися до роботи та розвитку нашого ЖК, а забудовник планує відновити роботи на будівництві. 👆 Слідкуйте за нашими новинами, ми будемо вас покроково інформувати. 📌 По всім питанням- сплати, термінів здачі, ціні, придбанню, будівництва, тощо. Ви можете зв'язатись за номером телефону офісу...
ЖК Трояндовий #
Вітаємо усіх на форумі нашого комплексу! У нас для вас є дуже хороші новини, в цей нелегкий час, коли країна в воєнному стані, ми відновили роботу на нашому будівництві. Поступово будемо збільшувати кількість робочих, але поки що тривають роботи лише по першій черзі: - проводяться фасадні роботи для того, щоб якомога швидше здати в експлуатацію. Поступово будемо відновлювати та збільшувати темп робіт, щоб надолужити втрачений час та наші інвестори змогли...
Написать комментарий


Вас может заинтересовать

Manhattan city
от 39 450 грн. за м2

Срок сдачи

2 кв 2021 г

Застройщик

Киевгорстрой

Площадь

53.0 — 121.0 м²

Галактика
от 24 000 грн. за м2

Срок сдачи

3 кв 2021 г

Застройщик

Stolitsa Group

Площадь

87.0 — 91.0 м²

Time
от 32 000 грн. за м2

ЖК Time

г. Киев, Соломенский р-н

MВокзальная - 19 мин

Цена

от 5 680 000 грн

Срок сдачи

4 кв 2020 г

Застройщик

bUd development

Площадь

166.0 — 178.0 м²

Последние комментарии